Aktualności, Expekt

Jackpot! Grał tylko 20 minut, wygrał prawie 350 tys zł!

Jackpot

Gracz pochodzący z Wielkiej Brytanii rozbił ostatnio bank. Szczęściarz założył konto, po czym pograł przez… 21 minut. Tylko tyle potrzebował do tego, by sięgnąć po jackpot, który wynosił ponad 70 tysięcy funtów. Przeliczając na polskie złotówki, zyskał niemal 350 tysięcy! Taka kwota robi wrażenie. Czy zatem i wy powinniście spróbować się w kasynie Expekt?

Gra, która okazała się w tym przypadku szczęśliwa to Divine Fortune. Kerry, o którym tu mowa, pokręcił ledwie kilka razy. Wystarczyło to jak widać, by jackpot trafił w jego ręce. Trzeba przy tym pamiętać, że gdyby wykorzystywał większe stawki początkowe, mógłby sięgnąć nawet po wielokrotnie pokaźniejsze wartości. To wiadomość o tyle dobra, że pokazuje, iż każdy, bez względu na zasoby portfela, może sięgnąć gwiazd.

Jak czytamy na witrynie Expekt: “Divine Fortune posiada mitologiczną scenerię, 5 rolek i 20 linii wypłat z symbolami Minotaura, Pegaza i Meduzy.” W samego slota możecie zresztą pograć za darmo oraz mobilnie. Gorąco polecamy, gdyż jest to jeden z ciekawszych tytułów, który dodatkowo oferuje jackpot progresywny. Cóż to oznacza? Iż wraz z każdym pojedynczym spinem będzie on rósł. Jeśli zatem w pozycję gra setki osób na całym świecie, kwoty te stają się pokaźniejsze.

Gorąco zapraszamy na nasz serwis po więcej wiadomości tego rodzaju.


Previous ArticleNext Article