Aktualności, Betclic

Jackpot progresywny i prawie 60 milionów złotych

Jackpoty Expekt

Od czasu do czasu wracamy do was z wieściami o wielkich wygranych. Tym razem również chcielibyśmy zwrócić uwagę na jackpot progresywny, który zbiera coraz to większe plony. Wygląda na to, że Betclic wkrótce ponownie wypłaci spore pieniądze, zwłaszcza, że obecna pula nagród sięga niemal 60 milionów złotych i wartość ta stale rośnie!

Oczywiście na tak dobry wynik składa się kilka czynników, konkretne wideo sloty, które oferują jackpot progresywny. W pierwszej kolejności będzie to tym razem Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS, które zdecydowanie prezentują się najlepiej i oferują już teraz przeszło 3,5 miliona funtów. Ciekawie spisuje się także Mega Fortune oraz Arabian Nights. Znacznie niżej w zestawieniu będzie Hall of Gods, które w ostatnim czasie poprawiło już zasoby finansowe jednego z graczy.

Betclic oferuje jednak kilka gier tego typu więcej, w tym Divine Fortune oraz Caribbean Stud Pro. Pełne zestawienie dostępne jest oczywiście na ich stronie. Koniecznie próbujcie swoich sił, bowiem czasem wystarczy jeden tylko spin, by stać się z miejsca milionerem!


Previous ArticleNext Article