Aktualności, Expekt

Jak prezentują się jackpoty Expekt?

Jackpoty

Raz na kilka tygodni warto wrócić do tematu Expekt. Ich jackpoty stale rosną, od czasu do czasu serwując nam nagrody rzędu kilku milionów złotych. W 2019 roku czekamy jednak na rekordy, szczególnie, że takie gry jak Mega Moolah oraz jego odsłona ISIS, raz po raz dostarczają nam kumulację rzędu kilkudziesięciu baniek. Czy tym razem wartość premii jest równie duża?

Do rekordów co prawda daleko, bowiem w ostatnim czasie kilku graczy połasiło się o kilka milionów. Jackpoty wydawane są zatem dość często, czego najlepszym przykładem jest właśnie Mega Moolah. Po raz pierwszy od dziesięciu miesięcy, gry te nie trafiły do zestawienia najlepszych kasyna Expekt. Kto je zastąpił? Tutaj akurat będzie bez zaskoczeń, bowiem Mega Fortune wróciło na szczyt.

To właśnie tam pula nagród sięga obecnie ponad 11 milionów złotych. Na drugim miejscu znalazło się Hall of Gods z kumulacją progresywną rzędu 8 milionów. Trzecie miejsce okupuje Arabian Nights, które może w tym tygodniu przebić 6 baniek. Byłby to tegoroczny rekord tego wideo slota nawiązującego do arabskich luksusów.

Dalsze produkcje to oczywiście Divine Fortune (ponad 400 tysięcy), Super Lucky Frog (250 tys.), Super Fast Hot Hot (215), Super Lucky Reels (215). Każda z tych pozycji diametralnie się od siebie różni, dlatego też dobrze jest je poznać, szczególnie, że Expekt pozwala testować za darmo za pośrednictwem trybu demo. Jest do waszej dyspozycji już w tej chwili.

Powodzenia, niech wygra najlepszy!


Previous Article