Betsson, Promocje

Jesienne spiny kasyna Betsson

Jesienne spiny

Najnowsza promocja Betsson potrwa aż do końca listopada. W tym czasie czekają na was jesienne spiny w najsłynniejszych wideo slotach od NetEnt. Będzie zatem okazja do tego, by swoje zasoby powiększać praktycznie każdego dnia. Wystarczy odrobina aktywności. A przyznajcie sami, kto nie chciałby sięgnąć po 40 darmowych zakręceń w takich tytułach jak licencjonowane Jumanji czy też Starburst?

Ta druga gra bądź co bądź uznawana jest obecnie za najpopularniejszy wideo slot na świecie. Dlatego też jesienne spiny będą ciekawym dodatkiem. By po nie sięgnąć, musicie się najpierw zapisać do promocji. Dokonacie tego za sprawą jednego kliknięcia poprzez witrynę bonusową Betsson. Wystarczy przez ten proces przejść jeden raz, by uczestniczyć potem przy każdym dodatku.

Jesienne spiny

System jest tu bardzo prosty. Po realizacji waszego zapisu wystarczy obrócić na stronie kasyna nie mniej niż 250 złotych. Jeśli sztuka ta się wam uda, otrzymacie do rozegrania 40 darmowych zakręceń. Będą one dostępne w takich grach jak Jumanji, Dead or Alive, Spinsane, Reel Steal, The Legend of Shangri-la oraz Starburst. Premię możecie odnawiać każdego dnia, bez żadnych ograniczeń. W praktyce miesięcznie jest to ok. 1 200 zakręceń. Sporo, prawda?

Regulamin tej promocji to 12 kolejnych punktów. Jego lektura zajmie wam nie więcej niż dwie minuty, a wyciągnięte z tego wnioski pozwolą wam lepiej dostosować się do warunków i zasad. To lektura obowiązkowa, dlatego zerknijcie przed startem zabawy, na pewno się to przyda.


Previous Article