Promocje, ZigZag777

Kalendarz noworoczny od ZigZag777

Weekend Reload

Czas na śnieżny karnawał bonusów od ZigZag777. To następna akcja świąteczna, która może solidnie wzbogacić graczy i dać im wiele rozrywki. Ten kalendarz noworoczny zaskakuje innowacyjnością. W dniach 4-10 natraficie tam na ogromne bonusy do doładowania. Na dalszym etapie miesiąca czekają jednak zmiany. Jakie dokładnie i kiedy? Sprawdźcie to!

To piękna i magiczna pora, dlatego ZigZag777 wychodzi z niesamowitą akcją. We wspomnianych wyżej dniach otrzymacie pierwszą z wielu promocji. Na czym polega dokładnie? Kalendarz noworoczny zaczynamy od następującego hitu: “W pierwszym tygodniu Śnieżnego Karnawału Bonusów, który potrwa od 4 do 10 grudnia, otrzymasz Bonusy od 30 do 50% za pierwsze uzupełnienie konta, dokonane w ciągu dniu.

Kolejne akcje przewidziano na 11-17, 18-24, 25, 26-30 i 31 grudnia. Nie jest jeszcze wiadome z jakimi premiami będziemy mieć styczność, ale bez wątpienia kasyno zadba o to, by było coraz lepiej. Gorąco polecamy zapoznać się z regulaminem i wziąć udział w każdej kolejnej premii. Oj, będzie się działo!


Previous ArticleNext Article