Expekt, Promocje

Kalendarz promocji Expekt na ten tydzień

Moskiewskie kasyno

Expekt oraz ich kalendarz promocji nie zwalniają tempa. Mamy czwartek, zatem przed nami jeszcze cztery kolejne bonusy z tego tygodnia. Na co możecie liczyć? Będą to nie tylko darmowe spiny do wykorzystania w słynnych wideo slotach, ale również doładowania gotówkowe i więcej. Specjalnie dla was rozpisujemy poszczególne akcje. Zapraszamy!

Jak to było we środę? Jeśli zagraliście w Illuminous, Flux lub Starburst za 200 złotych, zgarnęliście 25 spinów do wykorzystania. Jeśli podwoiliście tę kwotę, uzyskaliście dwa razy więcej szans do zabawy. Kalendarz promocji zaczyna się całkiem dobrze, prawda? Pomyślcie zatem, że w kolejne dni – łącznie z dzisiaj – wcale nie będzie gorzej. Na czwartek dla przykładu przewidziano 25% bonusu od wpłaty 200 złotych na grę w Crystal Queen.

W piątek z kolei czeka na was cashback w ulubionych wideo slotach. Wynosi on 5%. Oznacza to – w wielkim skrócie – że odzyskacie wskazany procent zainwestowanych i przegranych środków. Dzięki temu wróci do was nawet i 400 złotych w gotówce. Na weekend kolejny raz Expekt zaprezentowało akcje na 50% od depozytu, które wykorzystacie w slotach Superman i Guns N' Roses.


Previous ArticleNext Article