Betsafe, Promocje

Każdego tygodnia czekają na ciebie darmowe spiny

darmowe spiny

Kasyno Betsafe każdego tygodnia oferować ci będzie darmowe spiny. Wykorzystacie je tym razem w słynnym wideo slocie z jackpotem progresywnym – Spin and Win. Jak po nie sięgnąć oraz ile sztuk dokładnie wpadnie na wasze konta? Wszystko to opisujemy w naszym krótkim wpisie, do którego już teraz zapraszamy. Nie zwlekajcie, im szybciej to załatwicie, tym prędzej otrzymacie bonus.

Do promocji należy się zapisać przez stronę Betsafe. Takie działanai musicie podejmować co tydzień, jeśli chcecie odnawiać swoje szanse na udział w dodatku. Jeśli zdeponujecie po tym 50 złotych, a następnie obrócicie co najmniej kwotą cztery razy większą (200 zł), zapewnicie sobie bonus w postaci obrotów. Darmowe spiny przyznawane będą w grze Spin and Win, aczkolwiek tytuł ten może się każdego tygodnia zmieniać.

Czwartkowe Vegas

Obrotu musicie dokonać przy jednej z dwunastu wymienionych gier. Warto listę sprawdzić na stronie Betsafe. Mogą to być dla przykładu takie wideo sloty jak Diamond Jack, Mystery Jackpot Spinner czy też Cowboy Trasure Deluxe. Marka postarała się je dobrać tak, byście mogli się realizować przy nowoczesnych hitach, ale też przy automatach typu jednoręki bandyta lub przy pozycjach z jackpotem progresywnym. Wybór należy do was.

Ponieważ promocja jest odnawialna, dokładnie radzimy sprawdzać każdy tydzień i wymogi dotyczące gier. Znajdziecie je na stronie, gdzie widnieje pełen regulamin. Im szybciej się z nim poznacie, tym prędzej zaczniecie wygrywać większe pieniądze!

Powodzenia!


Previous Article