1xSlot, Promocje

Klejnoty Jokiera jeszcze tylko do niedzieli

Zakłady kasynowe

Do 21.10 trwa turniej o klejnoty Jokiera. Te zabawne zawody od kasyna 1xSlot są zatem nie tylko okazją do przetestowania swoich umiejętności, ale też do wygrania przyzwoitej gotówki. Jak czytamy na ich witrynie, wygrać może każdy, wystarczy w tym przypadku odrobina szczęścia i trochę wygranych spinów w całym procesie…

Turniej nakierowany jest na sloty Joker Gems od ELK Studios. By wygrać, konieczne jest losowanie na slotach symboli jokerów lub klastrów, czyli trzech jednakowych znaków. Klejnoty Jokiera trafią do pięciu osób, które tę statystykę będą miały najlepszą. Łączna pula nagród to 1 150 euro, z czego za pierwsze miejsce przysługiwać będzie niemalże połowa tej wartości. Zdecydowanie zatem radzimy zmagać się o wisienkę na torcie.

1xSlot wyznaczył specjalny zakres przyznawania punktów w zależności od tego, jaki symbol wylosujecie. Oczywiście im rzadszy on będzie, tym lepiej dla was. By wziąć udział w turnieju konieczna jest gra na prawdziwe pieniądze, operator nie określa jednak o jakich środkach mowa, dlatego możecie ryzykować nawet za najmniejsze potencjalne kwoty, jakie znajdziecie w wideo slotach.


Previous ArticleNext Article