Cadoola, Promocje

Kraniec wszechświata jako wyścig po wyjazd do Kenii

Kraniec wszechświata

To już druga edycja słynnych zawodów kasyna Cadoola. Ich Kraniec Wszechświata to mega promocja, za sprawą której wydane zostaną nagrody rzędu 40 000€. Danie główne to ekskluzywny wyjazd do Kenii, który warty jest aż 1/4 całej wspomnianej wyżej wartości. Będzie to zatem przygoda życia o którą warto się solidnie postarać, szczególnie, że marka przygotowała bardzo proste zasady realizacji dodatku.

Celem konkursu jest tu jak najaktywniejsza gra w wybrane wideo sloty od Pragmatic Play. To właśnie przy współpracy z tym deweloperem Cadoola opracowała pełną formułę zawodów. Kraniec Wszechświata będzie jednak niebywałą rozrywką, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że łącznie czeka aż 1 000 nagród gotówkowych. Pod tym względem operator przygotował się nieprawdopodobnie dobrze.

Wolf Gold
Wolf Gold

Grami turniejowymi będą tu m.in Mustang Gold i Wolf Gold, ale też Journey to the West i Hot Safari. Pełną listę 11 tytułów znajdziecie na stronie Cadooli, gdzie dostępny będzie także pełen ranking z rozpiską najlepszych obecnie graczy. By zdobywać do niego punkty, każda grana przez was runda musi być warta nie mniej niż 0,5€, dlatego też uważajcie na swoje stawki. Całość potrwa do 12.11 i wtedy zawody zostaną zakończone.

Turniej Cadooli to prawdziwy rarytas, aczkolwiek musimy zaznaczyć, że firma ta w ostatnich miesiącach stanowczo rozbudowała ten dział i serwuje takie wyścigi praktycznie każdego tygodnia. Jeśli zatem chcecie zawalczyć o ogromne nagrody pieniężne (np. 5 000€) lub sam wyjazd VIP do Kenii, powinniście dołączyć już teraz!


Previous Article