Aktualności, Betclic

Kumulacja progresywna w Betclic wciąż rośnie!

Kumulacja kasynowa

Ta kwota robi się porażająca! Kumulacja progresywna w Betclic przekroczyła już 80 milionów i w tym tempie do końca tygodnia dołożymy do tej wartości kolejnych dziesięć milionów. Czy doczekamy w lutym przekroczenia magicznej bariery? A może któremuś z graczy w końcu się poszczęści i wygra ogromne pieniądze, które już teraz leżą przed nami?

Lwia część całej tej wartości to Mega Moolah oraz jego wersja ISIS, gdzie znaleźć można po 25 milionów złotych. Na trzecim miejscu niezmiennie znajduje się Hall of Gods, które może uzupełnić wasze zasoby pieniężne o przeszło 17 baniek. Kumulacja progresywna nie stoi wszak w miejscu, więc już wkrótce możemy mówić o przekroczeniu kolejnych granic. Kto wie, być może długo wyczekiwany rekord Guinessa nadchodzi?

Betclic zaprasza do gry i kusi aż 13 tytułami, które oferują jackpoty tego rodzaju. Śpieszcie się jednak, bańka może pęknąć dosłownie w każdej chwili. Próbuje wielu, ale być może to właśnie do ciebie uśmiechnie się szczęście? Kto wie, od czasu do czasu chodzi o… jeden spin.


Previous ArticleNext Article