Expekt, Promocje

Kumulacje Expekt w fazie wzrostów

Kumulacje Expekt

O tym, że jackpoty rosną, staramy się was informować systematycznie. Kumulacje Expekt stanowią bardzo znaczącą możliwość wzbogacenia się, dlatego dobrze jest być na bieżąco z tym, jakie obecnie kwoty proponują nam kluczowe i najważniejsze gry tego typu na świecie. Tym razem mówimy o wartości rzędu 45 milionów złotych, co oznacza, że w ostatnim czasie wydano nagrody za prawie dwukrotnie większą kwotę!

W ciągu ostatnich trzech miesięcy kumulacje Expekt przekraczały kilkakrotnie 100 milionów złotych. Od czasu do czasu szczęśliwcom udawało się te sumy “rekwirować”. Czy teraz będzie podobnie? A może jednak poczekamy, aż wskazane wideo sloty ponownie przeskoczą na galaktyczny poziom finansowy? Najbliżej jest temu Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS, które już teraz oferują po przeszło 11 milionów złotych.

Na kolejnym miejscu jest Hall of Gods z wartością pokroju 11,5 mln. Mega Fortune zagwarantuje 3,2 mln, natomiast Divine Fortune aż 400 tysięcy, co jest jednym z najlepszych wyników w tej grze od dłuższego czasu. Zestawienie uzupełni oczywiście Super Lucky Frog. Pełna lista gier progresywnych dostępna jest na stronie Expekt, gdzie gorąco was zapraszamy.

Czas rozbić bank!


Previous ArticleNext Article