Aktualności, Expekt

Kumulacje Expekt znowu szaleją

Kumulacje Expekt

Kolejny raz przedstawiamy wam kumulacje Expekt. Od ostatniego czasu sporo się zmieniło i uznaliśmy, że to najwyższa pora, by ponownie zaprezentować wam spis najpopularniejszych automatów z jackpotem progresywnym. Ich wartość stale wzrasta, czego efektem jest już ponad 50 milionów złotych, które to czekają w puli nagród. Możecie o nie zawalczyć chociażby w czasie czytania tej wiadomości.

O tym, że kasyno świetnie spisuje się na rynku jackpotów informowaliśmy już wielokrotnie. Kumulacje Expekt w istocie są imponujące, zwłaszcza, że kluczowe gry jak Mega Moolah czy Hall of Gods ciągle powiększają swoją pulę. Dzięki temu możecie liczyć na szalenie duże kwoty. Zresztą wystarczy tu wspomnieć, że pierwsza z tych gier, jak również jej osłona ISIS, mają w swoim systemie ponad… 17 milionów złotych do wygrania!

Jackpoty Expekt

Mega Moolah jest w tym sezonie grą najpopularniejszą i to nie pozostawia żadnych złudzeń. Zresztą, wystarczy nadmienić, że kolejny tytuł z tego zestawienia, właśnie Hall of Gods, zaoferuje “zaledwie” 5,4 miliona złotych. Porównanie zatem daje wam wgląd w możliwości tego wyjątkowego wideo slota, który bazuje na klasycznych schematach, rodem z jednorękiego bandyty znanego nam z przed wielu jeszcze lat.

Wysokie kumulacje znajdziecie jeszcze w Mega Fortune, Arabian Nights oraz następnie w Super Lucky Frog i Divine Fortune. W każdym przypadku możecie sięgać po niezwykle spore doładowania. Jednocześnie miejcie na uwadze, że końcowy jackpot, jaki wpadnie w wasze ręce, zależy od tego, za jakie stawki gracie – im wyższe, tym pokaźniejsza kumulacja. Możecie ich szukać przy 20 odrębnych tytułach na stronie Expekt, do czego zresztą zachęcamy.


Previous Article