Expekt, Promocje

Kumulacje od Expekt

Kumulacje

Do tej kwestii wracamy zawsze chętnie, bo widzieć ogromne pule nagród w takiej formie poprawia od razu humor. Wystarczy wspomnieć, że kluczowe wideo sloty w ofercie Expekt zapewniają od kilkuset tysięcy złotych do nawet kilkudziesięciu milionów. Te kumulacje “robią robotę” i na pewno nie przejdziecie wobec nich obojętnie. Sprawdźmy jakie gry wyglądają w danej chwili zdecydowanie najlepiej.

Kumulacje na stronie Expekt nawiązują od samego początku 2019 roku przede wszystkim do kilku automatów. Są to Mega Moolah, Mega Moolah ISIS, Mega Fortune, ale też Hall of Gods oraz Arabian Nights. Na dalszej pozycji znajduje się jeszcze Divine Fortune oraz Super Lucky Frog. To podstawowe tytuły z tego zakresu, aczkolwiek musicie wiedzieć, że kasyno udostępnia ich znacznie więcej. Lista zamyka się na 23 pozycjach.

Stan kumulacji

Znajdziecie tam jeszcze m.in Holmes and the Stolen Stones czy też Rambo, Cosmic Fortune oraz Dr. Fortuno. W każdą z tych gier możecie grać za prawdziwe pieniądze, ale też poprzez wirtualną walutę demo. Nie wymaga ona zakładania konta ani tym bardziej realizowania jakiegoś depozytu, a pomoże wam spełnić wszelkie marzenia – taki trening przekłada się bowiem na pewniejszą rywalizację o prawdziwe pieniądze, co na pewno dobrze mieć na uwadze.

Gorąco polecamy zapoznać się ze slotami progresywnymi, ponieważ nagrody tam zawarte potrafią wielokrotnie przekraczać wszelkie znane wam do tej pory normy.


Previous Article