Aktualności, Expekt

Kumulacje progresywne Expekt na listopad

Kumulacje progresywne

Jeśli chodzi o kumulacje progresywne, to te zmienić się potrafią w ciągu jednej tylko godziny. Raz znacznie wzrosną, innym razem mogą zmaleć o wiele milionów. To gracze sami decydują w którą stronę pójdą rankingi. Czasem wystarczy jeden szczęśliwy obrót, by na koncie danego użytkownika zawitało nagle kilkanaście milionów euro. Obecnie również gra toczy się o ciekawą stawkę. Expekt gwarantuje bowiem 60 milionów złotych!

Jak to możliwe, że kumulacje progresywne są tak wysokie? System jest tu bardzo prosty. Wszystkie rozegrane gry na prawdziwe pieniądze budują ogólną wartość jackpota w danym wideo slocie. A im więcej osób na całym świecie gra, tym pula ta rośnie szybciej i szybciej. Efektem tego będą chociażby wzrosty Mega Moolah oraz jego odmiany ISIS, gdzie obecnie do zgarnięcia czeka niemalże 16 milionów 700 tysięcy złotych. Grubo? Jak najbardziej!

Mega Fortune Jackpot

Kolejna gra o której warto wspomnieć to przede wszystkim Mega Fortune. Przez wiele lat był to największy hit tego rodzaju na świecie. Obecnie tytuł wraca do łask, czego efektem jest ponad 15 milionów w puli. Właśnie po taką gotówkę mogą sięgnąć osoby grające najwyższe stawki w tym elitarnym automacie, gdzie podstawowymi znakami są jachty, szampany czy złote kety.

Na czwartym miejscu znajduje się Hall of Gods, które dobija do 10 milionów złotych w puli. Arabian Nights z kolei zostało ostatnio rozbite przez jednego ze szczęśliwców, dlatego też łączna pula sięga obecnie niecałego miliona. To kolejny dowód na to, że wygrywać można, do tego naprawdę spore pieniądze. Na dalszych pozycjach jest Divine Fortune (niemal 500 tys.) oraz Super Fast Hot Hot.

Expekt zaprasza na swoją stronę i kusi aż 23 grami tego rodzaju. Jeśli zatem lubicie wielkie pieniądze, próbujcie koniecznie już w tej chwili. Tu każda sekunda się liczy!


Previous Article