Expekt, Promocje

Kumulacje progresywne w najlepszym wydaniu

Kumulacje progresywne

Jeśli chodzi o kumulacje progresywne, to bez wątpienia są to dodatki, po które dobrze jest sięgać. Szanse sukcesu być może nie są tu szczególnie wysokie, jednakże to właśnie takie wideo sloty zapewnią nawet wielomilionowe wygrane. Wystarczy spojrzeć na rekordy z Księgi Rekordów Guinessa, które pokażą nam, że jeden obrót zapewnić może nawet ponad 17 milionów euro. I właśnie na takie kwoty liczy Expekt z ich listą hitów on-line.

Polityka Expekt jasno zaznacza nam, że kumulacje progresywne są jej ważnym elementem. Właśnie dlatego w ofercie firmy znajdziecie chociażby Mega Moolah, które to od początku 2019 roku zawsze zajmuje pierwsze miejsce w na liście najbogatszych gier na świecie. Zagadnienie stosunkowo ciekawe, bowiem tacy rywale jak Mega Fortune (w tym edycja Dreams) lub Hall of Gods zwykle mocno wyprzedzały slota. Tym jednak razem przyszła pora na nowego giganta.

Kumulacje progresywne

W ofercie kasyna, którą wam opisujemy, znajdziecie wszak jeszcze inne hity, w tym Arabian Nights oraz Super Lucky Frog, Divine Fortune czy Holmes and the Stolen Stones. Łącznie marka zaoferuje wam 16 gier tego rodzaju, co jest tu bardzo mocną propozycją. Nagrody szacowane są na 50 – 120 milionów złotych, w zależności od tygodnia i danej możliwości gry. Pewne jest to, że w tym roku jeszcze nikomu nie udało się wygrać pełnej kumulacji. Nie jest to wszak tak proste, trzeba bowiem grać za maksymalne możliwe stawki.

Nawet jednak przy niskich kwotach, czyli często opiewających nawet na 0,05€, możecie wygrać mini jackpoty, które warte są po kilka czy kilkanaście tysięcy euro. Gracze bardziej uparci zapewnią sobie pokaźniejsze kwoty. Pełne zestawienie znajdziecie oczywiście na witrynie operatora, który będzie dla was gotowy w każdej chwili.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do podjęcia rękawicy. Takie jackpoty to prawdziwe wyzwanie i nie mamy żadnych wątpliwości, że będzie to nie lada przygoda, która może się zakończyć, cóż, bogato…


Previous ArticleNext Article