1xSlot, Promocje

Letni turniej na weekend?

Letni turniej

My co prawda jeszcze czekamy na pełnie słońca, ale letni turniej od 1xSlot trwa właśnie w najlepsze. Dołącz w ten weekend do walki i zgarnij swoją część z niebagatelnie dużej puli zawodów. W grę wchodzi aż 20,000€, które zostaną podzielone pomiędzy najlepszych zawodników. Numer jeden zgarnie 15% całej tej wartości, mówimy zatem o poważnych pieniądzach i często niespotykanych w wydarzeniach tego typu.

Partnerem technologicznym i finansowym przedsięwzięcia jest studio deweloperskie Booongo. To właśnie w ich gry musicie zagrać, by dołączyć do rankingu i spróbować swoich sił przy zmaganiach o grubszą kasę. Na liście takie hity jak Dragon Pearls, Sun of Egypt, Tigers gold, Book of sun multichance, 777 gems respin, Olympian gods, Three gems, 15 golden eggs, Great panda, Book of sun choice. Jedną z nich znajdziecie w grafice wyróżniającej tej wpis.

Punkty zdobywane są za sprawą mnożników uzyskanych podczas gry. Otrzymacie 100 oczek za każdy mnożnik 1x przy wygranym spinie. Swoje szanse będzie zatem kumulować już przy minimalnym zwycięstwie. To ciekawy odnośnik, który na pewno szybko docenicie, zwłaszcza, że oferowane gry to wielkie hity. Takie automaty po prostu trzeba rozegrać. 1xSlot zastrzega sobie jedynie, że minimalna ilość rund niezbędna do włączenia się do rankingu to sto.

Minimalna wartość obrotu to z kolei 0,50€. Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie spróbować swoich sił, koniecznie poznajcie regulamin. To kilka punktów warunków i zasad, które będą dla was w pełni obligatoryjne.

Powodzenia i miłego weekendu!


Previous Article