Expekt, Promocje

Letnie wyzwanie z ogromną kasą w tle

Letnie wyzwanie

Gra na Expekt w ostatnim czasie elektryzuje jeszcze bardziej niż zwykle. Wystarczy wspomnieć, że suma jackpotów przekroczyła już 97 milionów złotych. Dlatego też chociażby warto rzucić okiem na letnie wyzwanie, gdzie dodatkowo przygotowano pulę nagród, która jasno daje do zrozumienia, że czeka ogrom pozytywnych przygód i zmagań.

Letnie wyzwanie to zawody skierowane do wszystkich graczy kasyna Expekt. Całe przedsięwzięcie potrwa do 5-go sierpnia, a w samej puli znajdziemy 280 000 złotych, które zostanie rozdysponowane pomiędzy 100 najlepszych graczy zawodów. Event opracowano tak, by każdego dnia nowe osoby mogły wygrywać, nawet do 20 tysięcy w gotówce. Jak jednak zwyciężyć?

Konieczna jest gra w wideo sloty: Goldilocks, Sticky Bandits, Pirates Charm albo Dwarfs Gone Wild. Za każdą kombinację Scatter, którą uruchomicie, zyskacie 5 punktów. Z kolei za każdą fazę darmowych obrotów otrzymacie jeszcze 50 oczek. Oczywiście im więcej powtórzycie takie zagrania, tym lepiej dla was. Pełna rozpiska terminów każdego z poszczególnych turniejów znajdziecie na stronie Expekt.

Próbujcie koniecznie. Kto wie, może uda się wam zdobyć środki, które przeznaczycie na walkę o ogromną kumulację?


Previous ArticleNext Article