Betsson, Promocje

Loteria Betsson z Safari w tle

Wyścig Live

Aż przeszło 300 graczy zostanie nagrodzonych w najnowszym wydarzeniu kasynowym. Loteria Betsson może imponować, szczególnie, że w jej tle – jak deklaruje organizator – prawdziwy wyjazd życia. Walka o prezenty trwa i możecie do niej dołączyć w każdej chwili. Ostateczne losowanie dopiero 12-go lutego!

Celem gracza jest zdobywanie losów. By je wywalczyć, należy grać we wskazane na liście gry kwalifikujące. Są to Finn and the Swirly Spin™, Koi Princess™, Jack Hammer™ i Piggy Riches™. Za każde obrócone 80 złotych otrzymacie jedną szansę. Każdego dnia wywalczycie ich nawet pięćdziesiąt. Doświadczenie pokazuje jednak, że czasem wystarczy choćby ten jeden, szczęśliwy los. Loteria Betsson trwa do 8-go lutego.

Poza wyjazdem do Norwegii czeka na was 300 nagród gotówkowych, z czego jedna osoba otrzyma nawet 2 000 złotych. Łączna pula przekracza 60 000 złotych, zatem jest o co się starać. Co z kolei wchodzi w pakiet wyjazdowy, przewidziany dla największego szczęśliwca? Bilety lotnicze w obie strony do Tromsø w Norwegii, dostęp do luksusowej strefy dla podróżujących w obie strony, prywatne transfery z lotniska czy Safari z orkami i humbakami w łodzi RIB (w tym transport w dwie strony z i do hotelu); udział w projekcie badawczym dotyczącym migracji wielorybów, kawa, herbata oraz lokalna zupa rybna, biolog morski w roli przewodnika oraz niezbędne wyposażenie zabezpieczające.

Szczegóły na stronie Betsson.


Previous ArticleNext Article