Betsson, Promocje

Loteria Push od Betsson

Loteria Push

Wydarzenie tego typu to prawdziwy kasynowy majstersztyk! Loteria Push od Betsson nakierowana jest na gry tego studia, za sprawą których nagrodzonych zostanie tym razem aż sto osób. Jedna z nich sięgnie przy tym po wyjazd do Ekwadoru. Spodziewać się zatem można prawdziwych wakacji marzeń, nie tylko zresztą. Zapraszamy po więcej informacji!

Do samych zawodów musicie się zapisać na stronie Betsson. Gry, które uczestniczą w wydarzeniu to Tiki Tumble, Jammin’ Jars, Fat Rabbit, Wild Swarm i Wild Wheel. Loteria Push skierowana jest do wszystkich śmiałków, którzy wydadzą co najmniej 80 złotych na wspomniane tytuły. Zapewni to bowiem 1 los do udziału w loterii głównej. O swoje szanse i losy możecie się ubiegać wyłącznie dziś do godziny 23:59!

Nagrodami są doładowania gotówkowe na różnych wartościach, ale też kamera GoPro w kolorze białym i czarnym, wodoodporne głośniki JBL oraz sam wyjazd. W jego skład wejdzie nocleg, wyżywienie i wycieczki w ramach planu wyjazdu, pieniądze na wydatki: łącznie 2800 PLN (1400 PLN na osobę), przeloty, transfery i znacznie więcej. Musicie spróbować, zwłaszcza, że ilość losów o które zawalczycie jest tu nieograniczona!


Previous ArticleNext Article