Expekt, Promocje

Loteria Summer Dreaming aktualna do wtorku

Aktualny jackpot

Marzy Ci się wylot do Paryża? Najwyższa pora zobaczyć wieżę Eiffel? Możesz zrealizować to marzenie dzięki promocji organizowanej przez operatora Expekt. Wystartowała loteria Summer Dreaming, którą nakierowano na dwa nowe tytuły slotowe. Jeśli planowaliście zatem pograć przez kilka najbliższych dni, powinniście się zainteresować właśnie tymi pozycjami.

Sama loteria gwarantuje nie tylko rywalizację o wyjazd do Francji. Zainteresowani gracze zmagać się będą o karty płatnicze na których doładowano 200 PLN. Jest ich łącznie 50 sztuk. By w ogóle mieć szansę ich uzyskania, musicie do przyszłego wtorku (30.05) zagrać za min. 85 PLN w grze Starlight Kiss lub Burning Desire. Jeśli w obu spróbujecie swoich sił za takie stawki, włączycie się do walki o bilety.

Wygrana wyjazdu do Paryża równoznaczna jest z 2-osobowym pobytem o wartości 6 000 zł. W cenie wliczony jest 3-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu, przeloty oraz 2 000 zł kieszonkowego. Summer Dreaming to świetne nawiązanie do zbliżającego się lata. Najwyższa pora na relaks? Jesteśmy za! Expekt poleca.


Previous ArticleNext Article