PlayAmo, Promocje

Łowcy skarbów z szansą na część ze 100 000 zł

Łowcy skarbów

Rozpoczęła się już druga faza wyjątkowego turnieju kasyna PlayAmo. Łowcy skarbów mogą zatem ruszyć na łowy i włączyć się do zmagań o część z puli na poziomie 100 000 złotych. W grę wchodzi jeszcze 15 000 darmowych obrotów, które dodano jako uzupełnienie pełnej oferty. Gra toczy się tu o ogromne pieniądze. Wystarczy zresztą powiedzieć, że zwycięzca sięgnie po 1/5 całej kwoty wymienionej w regulaminie. To spora zachęta dla wszystkich śmiałków.

Tabela rankingowa zakłada nagrody dla 500 najlepszych graczy PlayAmo. Możecie śmiało włączyć się do walki, szczególnie, że punkty zdobywa się tu za sprawą prostego systemu: 1€ w obrocie we wskazanych grach wydaje wam 1 punkt do tabeli. Podgląd na bieżące wyniki znajdziecie na stronie organizatora, zatem łatwiej wam będzie monitorować potencjalną stratę do najlepszych. Runda druga potrwa do 18-go lipca i właśnie do tego czasu możecie próbować swoich szans.

Jakie gry musicie rozgrywać? I tu będzie druga największa niespodzianka. Turniej Łowcy Nagród dotyczy absolutnie wszystkich automatów, jakie tylko znajdziecie na stronie. Nie ma tu większych wytycznych, dzięki czemu spełnicie się przy tych tytułach, które lubicie najbardziej lub akurat chcecie je poznać. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie w regulaminie dodanym do promocji. Warto się z nim zapoznać przed podjęciem dalszych działań.

W kontekście nagród, jak pisze nam PlayAmo: “Darmowe zakręcenia są przyznawane na slot Gold Rush *. Wszystkie nagrody zdobyte w wyścigu, zarówno nagrody pieniężne jak i darmowe zakręcenia muszą zostać obrócone X3. Gracze mają 14 dni na dokonanie wymaganego obrotu.” W razie dodatkowych pytań pomoże Wam obsługa klienta, która dostępna jest tam przez czat na żywo, czynny całą dobę.


Previous ArticleNext Article