Lucky 31, Promocje

Lucky31 oferuje darmowe spiny w połowie marca

darmowe spiny

Wszystko wskazuje na to, że Lucky31 będzie chciało należycie świętować w marcu pewne ciekawe wydarzenie. Z tej okazji przygotowano darmowe spiny, które wykorzystać będzie mógł każdy zarejestrowany gracz. Przedsięwzięcie startuje jutro (9.03) i potrwa do 15.03, kiedy to nastąpi podliczenie wywalczonych szans i sięgniecie po zasłużoną nagrodę w postaci obrotów.

Jeśli w dniach 9-15 marca zagracie za co najmniej 50 euro w grach Lucky Leprechauns i/lub Mrs Green Plant Emporium otrzymacie od Lucky31 10 obrotów do wykorzystania w ich kasynie. Darmowe obroty mogą być przyznawane co dzień, aż do zakończenia zabawy. Łącznie czeka zatem 70 sztuk, które otrzymacie na swoje konta dzień po zakończeniu przedsięwzięcia.

Jak zaznacza kasyno, jedynym ograniczeniem w tej sprawie jest fakt, że na podstawie zestawu free spins uzyskać można maksymalnie 250 euro. Taka kwota widnieje tu w regulaminie, do którego teraz zresztą odsyłamy. Całość materiału jest prosta i przejrzysta, dlatego gorąco zalecamy obserwować sytuację i od razu po rozpoczęciu zabawy proponujemy zapisać się do niej. Tytuł, który następnie odda wam spiny to Big Froot, czyli jedna z ciekawszych i bardziej popularnych gierek z tej konkretnej oferty.

Darmowe spiny muszą być obrócone 30-krotnie, by gotówka w ten sposób wywalczona mogła być brana pod uwagę w zakresie wypłacanych środków pieniężnych.


Previous ArticleNext Article