Betsafe, Promocje

Magiczne combo jako turniej live

Magiczne combo

Lightning Dice to nowa gra w ofercie kasyna Betsafe. Z tej też okazji marki z grupy Betsson Group zdecydowały się uruchomić i przeprowadzić cenny turniej. Magiczne combo, bo o nim tu mowa, zapewni wam nie lada wyzwanie. Zostało zresztą podzielone na cztery etapy. W każdym z nich do wygrania 20 000 złotych, co samo w sobie może mocno pobudzić wyobraźnię.

Jeden z takich turniejów kończy się właśnie dzisiaj. Nie warto zatem swojego udziału odkładać. Punkty zdobywać będziecie za sprawą Lightning Dice, gdzie zmagania prowadzone są z prawdziwym krupierem. Odpowiednio zdobyte układy będą gwarantowały oczka, od jednego nawet do trzydziestu. Przykładowo, wygrana z liczbami 4 lub 17 gwarantuje dwadzieścia punktów do zestawienia. W każdej edycji nagrodzonych zostanie 50 osób. Magiczne combo przekonało was już teraz?

Kasynowe piątki

Za pierwsze miejsce przysługuje 4 000 złotych i Betsafe nie zaprzecza, że wygrywać można w każdej z nich. Co więcej, po zakończonym turnieju 200 najlepszych graczy trafi jeszcze do loterii premiowej, w której wydanych zostanie kolejnych 20 000 złotych. Poznajcie się zatem z regulaminem oraz rozpiską terminów, ponieważ to za ich sprawą dołączycie do niebywałego wydarzenia, które specjalnie dla was tu raportujemy.

Betsafe zachęca do turnieju i jednocześnie przypomina – podobnych propozycji na ich stronie znajdziecie znacznie więcej. Jeśli cenisz sobie aktywność kasyna, powinieneś zatem rozważyć założenie u nich konta. To się po prostu opłaca.


Previous Article