Betsson, Promocje

Maraton Blackjacka kończy się już o północy. Grasz?

Kasyno Live

Dziś kończy się jedna z wakacyjnych promocji Betsson. Maraton Blackjacka to szansa dla pięciu osób na wywalczenie naprawdę sporej gotówki. Wystarczy przejść do kasyna na żywo, wybrać odpowiedni stół i podjąć się rywalizacji z zainteresowanymi użytkownikami. Pnij się w rankingu poprzez zdobywanie zwycięskiego układu od którego gra nosi tytuł…

Ta promocja dobiega końca dziś o północy. Maraton Blackjacka od Betsson to pula nagród, która sięga 8 000 złotych. Taką kwotą podzieli się zaledwie pięciu graczy, którzy uzyskają najwięcej punktów. By je wywalczyć, konieczne jest przejście na stół Extreme Live Blackjack. Za każdym razem, gdy na ręce otrzymacie właśnie blackjacka, zgarniecie 30 punktów do ogólnego rankingu. Im częściej się poszczęści, tym lepszy rezultat końcowy.

Za pierwszą lokatę przewidziano dokładnie 2 400 złotych. W przypadku, gdy krupier również otrzyma Blackjacka i wystąpi tzw. ‘push’ (remis), punkty nie zostaną przyznane. Zakłady ‘Bet behind’ nie liczą się w promocji, podobnie jak i wszelkie gry, które nie bazują na prawdziwej gotówce.


Previous ArticleNext Article