займ срочно

Artykuły, Slots

Mega Fortune – Zasady Gry

Nazwa video slotu Mega Fortune mówi sama za siebie, ponieważ możesz wygrać ogromne pieniądze korzystając z tego automatu. Mega Fortune oferuje 3 progresywne jackpoty, które można wygrać w grze bonusowej.  

 

SZCZEGÓŁY GRYMega Fortune

  • Wypłata: teoretyczna wypłata w video slocie Mega Fortune to 96.4%
  • Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
  • Struktura Video Slotu: 25 linii płatniczych, 3 rzędy, 5 bębnów
  • Darmowe Spiny, Progresywny Jackpot, Gra Bonusowa, Symbole Wild

 

SAMOUCZEK

Mega Fortune zabierze Cię do świata bogactwa oferując symbole szampana, luksusowych jachtów, pierścieni z diamentami itp. Ten video slot pozwala Ci zdobyć fortunę dzięki trzem progresywnym jackpotom. Darmowe Spiny oraz Symbole Wild również dają Ci szansę na wysokie wygrane.

 

SCATTERy oraz DARMOWE SPINY W MEGA FORTUNE

Butelki i kieliszki szampana to symbole Scatter. Darmowe Spiny zaczynają się automatycznie po zdobyciu co najmniej trzech symboli Scatter. Wciskając symbol Scatter, odkryjesz liczbę Darmowych Spinów oraz mnożnik. Możesz również wygrać dodatkowe Darmowe Spiny w trybie Darmowych Spinów po zdobyciu co najmniej 2 Scatterów. Wygrane w trybie Darmowych Spinów zostaną pomnożone przez liczbę wskazaną w grze, tj. maksymalnie 5. Dotyczy to jednak wygranych w grze bonusowej oraz dodatkowych Darmowych Spinów.

 

GRA BONUSOWA ORAZ PROGRESYWNY JACKPOTMega Fortune Runda Bonusowa

Gra bonusowa zaczyna się po zdobyciu 3 symboli bonusowych na aktywnej linii licząc maksymalnie od lewej strony do prawej. W grze bonusowej, widać koło. Wciśnij przycisk STOP, aby zatrzymać kręcące się koło. Kół jest w sumie 3. Zewnętrzne koło zacznie kręcić się w pierwszej kolejności i daje Ci szansę na monety lub grę przy kolejnym kole. Drugie koło również daje szansę na zdobycie monet w opcji Rapid Jackpot lub grając przy kolejnym kręceniu. Trzecie i ostatnie koło także daje taką szansę, ale również Major Jackpot lub kolejne Koło, czyli Mega Jackpot. Wciskając przycisk PODGLĄD po prawej stronie ekranu, możesz sprawdzić jak wygląda gra bonusowa.

Rapid, Major oraz Mega Jackpot to progresywne jackpoty; ten ostatni jest najmocniejszym jackpotem. Jackpoty te wzrastają z każdą częścią zakładu postawionego w slocie Mega Fortune. Większa liczba graczy zwiększa pulę (jackpot) do momentu zgarnięcia całej puli. Jeśli to nastąpi, pula zmniejsza się do kwoty wyjściowej i rośnie od nowa.

 

Mega Fortune Darmowe SpinySYMBOL WILD

Symbol Wild gwarantuje małą wygraną już od 2 takich samych symboli na linii. Najważniejsze jest, że symbol Wild może zastąpić każdy inny symbol i tym samym uzupełnić kombinację symboli. Jedynymi symbolami, których nie można zastąpić są symbole Scatters oraz Bonus.

 

LICZBA ZAKŁADÓW

Możesz ustawić liczbę linii w slocie Mega Fortune. Dostępne jest w sumie 25 linii, które można aktywować. Slot oferuje również 4 różne poziomy zakładu; to liczba monet, które możesz postawić na każdą aktywną linię. W końcu możesz także ustawić wartość monet. Dostępne wartości monet w slocie Mega Fortune to: 1 cent, 2 centy, 5 centów, 10 centów, 20 centów oraz 50 centów.

Minimalny zakład przy 25 liniach płatniczych (poziom zakładu 1 + wartość monety 1 cent) = 0.25 euro

Maksymalny zakład przy 25 liniach płatniczych (poziom zakładu 4 + wartość monety 50 centów) = 50 euro

 

TABELA WYGRANYCHMega Fortune Tabela Wypłat

Zwycięskie kombinacje w video slocie Mega Fortune liczą się wyłącznie wtedy gdy zaczynają się maksymalnie od lewej strony i ciągną nieprzerwanie do prawej. Wypłacone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane, ale w przypadku wielu wygranych na różnych liniach, wszystkie zostaną wypłacone. Lista wszystkich zwycięskich kombinacji oraz ich wypłaty można znaleźć po wciśnięciu przycisku TABELA WYGRANYCH. Można ją znaleźć w lewym dolnym rogu ekranu.

 

DOSTĘPNE USTAWIENIA DLA MEGA FORTUNE

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy NetEnt, Mega Fortune oferuje szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb. Można to zrobić korzystając z czterech ikon w dolnym lewym rogu ekranu.

Ikona głośnika włącza oraz wyłącza dźwięk.

Znak zapytania otwiera menu pomocnicze.

Przycisk AUTO otwiera menu gdzie możesz ustawić automatycznie liczbę rund w Mega Fortune. Możesz również określić kiedy automatyczna gra ma się zakończyć. Zawsze masz możliwość wciśnięcia przycisku STOP w trakcie automatycznej gry.

Ikona klucza pozwala na ustawienie poniższych:

  • Efektów dźwiękowych
  • Muzyki w tle
  • Historii gry (niedostępnej w trybie praktyki)

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Wszystkie przyciski potrzebne do obsługi tego slotu można znaleźć na dole ekranu. Przycisk LINIE ZAKŁADU pozwala na ustawienie liczby linii płatniczych. Kilkakrotne wciskanie tego przycisku pozwoli aktywować więcej linii. Na dole ekranu znajdziesz swoje ustawienia, dotyczy to również wartości monet oraz poziomu zakładu.

Przycisk POZIOM ZAKŁADU pozwala na ustawienie liczby monet, które chcesz wykorzystać do gry dla linii. Przycisk WARTOŚĆ MONET pozwala na ustawienie wartości monety. Na dole ekranu możesz znaleźć swój zakład dla poszczególnej gry. Jeśli wszystko jest w porządku, kliknij na środkowy okrągły przycisk, aby aktywować kręcenie bębna. Jeśli chcesz wybrać opcję najwyższego poziomu zakładu oraz 25 linii za pomocą jednego kliknięcia, wybierz przycisk MAKS. ZAKŁAD. Bębny zaczną się kręcić automatycznie, dlatego najpierw wybierz wartość monety. 

Previous ArticleNext Article