Aktualności, Expekt

Milion złotych w jeden dzień!

Milion złotych

Sytuację Expekt warto monitorować na bieżąco. Potwierdzenie tych słów znajdujemy w ich ofercie jackpotowej. W ciągu ledwie jednej nocy wartość wszelkich kumulacji na tej stronie wzrosła o milion złotych! Łączna kwota robi się tym bardziej coraz bardziej szalona, a my możemy oczekiwać dalszych zmian, rzecz jasna na te pozytywne!

Łącznie kumulacje wyceniane są już na 54 bańki! Ten milion złotych przy ogólnej wartości nie wygląda już tak imponująco, aczkolwiek pokazuje jasno, jak wielki progres mogą zaliczyć dostępne gry w ciągu kilkunastu godzin. Które wideo sloty są obecnie najwyżej wyceniane? Tutaj musimy jednak wspomnieć o sporej niespodziance. Przez niemal sześć miesięcy na szczycie mieliśmy Mega Moolah oraz jego wydanie ISIS, obecnie jednak sytuacja diametralnie się zmieniła.

Kasynowy tydzień

Największą kumulację notujemy w Hall of Gods, gdzie jedno zakręcenie może wam zapewnić nawet 24 miliony złotych. Na drugim miejscu ulokowane jest z kolei Mega Fortune, gdzie kwota dostępna dla graczy dobija powoli do 10 milionów. Dopiero na trzecim miejscu znajduje się wspomniane wcześniej Mega Moolah, co tylko dowodzi, że każdego tygodnia w ręce graczy trafiają ogromne pieniądze!

Wśród istotnych gier z jackpotami należy wymienić także Arabian Nights, Divine Fortune oraz Super Lucky Frog. W każdym przypadku walczymy o co najmniej kilkaset tysięcy złotych, a co potwierdza pierwszy z tych slotów, często także znacznie więcej. Koniecznie poznajcie się z pełną ofertą Expekt z zakresu jackpotów progresywnych, nie pożałujecie tego!


Previous Article