Betsson, Promocje

Monopoly Live z wielkim turniejem

Wyścig Live

Gdy dotarła do nas informacja o najnowszych planach Evolution Gaming, nie do końca w to wierzyliśmy. Tymczasem Monopoly Live stało się faktem. Mówi się, że może to być gra roku i właśnie z tej okazji Betsson zdecydował się zaangażować w to spore środki finansowe. Przygotowano ogromny turniej, za sprawą którego wydanych zostanie 120 000 złotych! Wystarczy grać w tą niezwykłą odmianę gry rodzinnej poprzez tryb na żywo.

Monopoly Live to najnowszy produkt tego studia deweloperskiego. Od razu został wdrożony na stronę Betsson, a wy możecie korzystać z niego już teraz. Promocja o której mowa potrwa do 10.04 i w tym czasie będziecie mogli wykonywać konkretne cele, za co kasyno nagradza odpowiednią ilością punktów. Te z kolei przełożą się na wasze miejsce w rankingu. Nagrodzonych zostanie 200 najlepszych osób.

Punkty zdobywacie za stawianie pojedynczych zakładów, ale też za obracanie konkretnymi kwotami pieniężnymi (od 40 złotych) i wchodzenie w odpowiednie rolki bonusowe na dwóch etapach. Wiadomo, że im lepsze wyniki, tym lepiej dla was. Za pierwsze miejsce przysługuje tu bowiem aż 16 000 złotych! Pełna pula z rankingiem dostępna jest na stronie Betsson, gdzie, jak zawsze, z przyjemnością was odsyłamy.


Previous ArticleNext Article