Betchan, Promocje

Nagrody VIP i 11 poziomów gry

Nagrody VIP

Na co dzień nie informujemy was o programach lojalnościowych, system Betchan może jednak imponować. Ich nagrody VIP stworzono tak, by wasza aktywność była nagradzana systematycznie, każdorazowo większymi premiami. Już na pierwszym aktywnym poziomie zapewnicie sobie 5€, aczkolwiek “im dalej w las”, tym dużo korzystniejsze rozwiązania. Wystarczy zresztą napisać, że ostatecznie czeka na was… Porsche 911 Carrera GT.

Punkty w programie o którym mowa przyznawane są od pierwszego dnia. Wystarczy zatem zarejestrować swoje konto na stronie Betchan i podjąć grę za prawdziwą gotówkę. Za każde obrócone 20€ (lub 80 złotych, w zależności od wybranej przez was waluty) otrzymacie 1 punkt do swojego zestawienia. Naturalnie każdy poziom ma tu swoją dolną oraz górną granicę. Nagrody VIP stale się poprawiają. Będą to jednak zawsze środki pieniężne, rzecz jasna z pominięciem poziomu numer 11, który w istocie gwarantuje super szybkie auto.

Wielkanocny turniej

Twoje poziomy zapewniają nie tylko sposobność do wymiany punktów na gotówkę, ale też do zwiększania własnych limitów wypłat czy wsparcie agenta VIP. Będzie on wyłącznie do waszej dyspozycji, dzięki czemu jeszcze szybciej rozwiążecie wszelkie swoje problemy, jeśli takie powstaną. Betchan w tym założeniu prezentuje się bardzo korzystnie, ale sam program to dopiero początek…

Marka oferuje także liczne turnieje oraz bazowe promocje, od powitalnej przez dedykowane na dane dni tygodnia. W każdym przypadku warto zapoznać się z regulaminem, który określa jak macie działać oraz jakie obowiązki i prawa was obowiązują, jako graczy.


Previous Article