AstralBet, Promocje

50 darmowych spinów w slocie Nirvana

Piątkowa promocja

Piątek, to jest weekendu początek – jak ze znanej polskiej piosenki. Owszem, jest to początek, ale dobrej zabawy! Czeka na was bowiem aż 50 darmowych spinów, które wykorzystacie w wideo slocie Nirvana. By po nie sięgnąć, AstralBet wymagać będzie od was tylko jednego warunku: dokonania depozytu na wartość co najmniej 100 euro lub ekwiwalentu w innej walucie.

Promocja jest odnawialna i skierowana do wszystkich zarejestrowanych użytkowników strony AstralBet. Nie ma tu żadnych ukrytych haczyków ani dodatkowych propozycji. Jedyne o czym warto pamiętać, to… terminy! Wydarzenie trwa dziś od godziny 00:01 do 23:59 i tylko wtedy należy dokonywać wspomnianego we wstępie depozytu. Jeśli przekroczycie wskazany termin, akcja wygasa.

Środkami pieniężnymi, które wywalczycie sobie za sprawą zakręceń (nie ma tu górnej granicy!) należy następnie wykręcić 35-razy. Dopiero wówczas będzie można zlecić ich wypłatę na konto bankowe. O szczegółach wydarzenia możecie przeczytać na stronie organizatora, gdzie odsyłamy śmiałków.

Udanego weekendu!


Previous ArticleNext Article