Aktualności, Betsson

Nowa odsłona Blood Suckers szokuje jakością!

Nie mamy wątpliwości, że Blood Suckers śmiało w Polsce można zaliczyć do najpopularniejszych wideo slotów. Nic zatem dziwnego, że twórcy zdecydowali się pracować nad kontynuacją. Efektem tego jest druga część gierki i musimy przyznać, jakościowo jest… absurdalnie dobra. Powinniście koniecznie zobaczyć do czego zapraszają włodarze Betsson.

BetssonSamo wprowadzenie do gry i jej dalsza wizualizacja wprawia w osłupienie. Fani rozwoju technologii będą zachwyceni. A jak z funkcjonalnością? Czekają na was symbole wild, krwawe róże i mroczna, urzekająca opowieść o wampirach. Druga część Blood Suckers zapewnić może również darmowe spiny. Jej premiera przewidziana jest na 2-go marca. Jeśli chcecie sięgnąć po premię, zapiszcie się do niej na witrynie Betsson poprzez kliknięcie przycisku “Ugaś pragnienie”.

Po zapisaniu się do przedsięwzięcia, macie trzy potencjalne opcje do zrealizowania. Możecie zagrać za 80, 200 lub 1 000 PLN. Każda z tych stawek będzie gwarantować free spiny do wykorzystania w nowym tytule. W pierwszym przypadku będzie ich dziesięć, a każdy o wartości 1 PLN, w drugim będzie ich już 20, z czego każdy za 2 PLN. Przy spełnieniu trzeciego warunku zgarniecie 25 prób a każda o wartości 4 PLN.

Promocja kończy się 1-go marca o 23:59. Z kolei spiny przyznawane będą dzień później, przed godziną 18:00. Będziecie mieć wyłącznie jedną dobę na wykorzystanie tej premii. Warunek obrotu wynosi tu 35-krotność.


Previous ArticleNext Article