Aktualności, Rivalo

Nowe gry stołowe o ofercie Rivalo

Gry stołowe

Kasyno na żywo i gry stołowe to nieodzowna część każdego szanującego się operatora. Nic zatem dziwnego, że również Rivalo podjęło rękawice i stale rozwija swoje kluczowe produkty. Poza słynnymi slotami do ich oferty trafiły właśnie dwa świeże tytuły, które powinny przykuć waszą uwagę. O które pozycje chodzi i dlaczego dobrze jest spróbować tam swoich sił?

W tym przypadku chodzi o Live Roulette oraz Blackjack. To dwie słynne gry stołowe, które obok bakaratu i hold'ema uznawane są za najpopularniejsze i najbardziej pożądane w kasynach internetowych. Rivalo zadbało zatem o solidne rozwiązania, dzięki czemu zagracie w 8 odmian ruletki oraz 7 blackjacka. Przy wszystkich stołach obowiązuje język angielski i takim właśnie posługują się krupierzy z którymi będziecie się zmagać.

Co bardzo ciekawe, Rivalo przygotowało niezwykle duży rozstrzał stawek na grę. Zagracie już od 50 groszy, przy czym możecie swoich sił próbować nawet za 150 000 złotych. Bez trudu zatem dopasujecie swoje zasoby do panujących tam zasad. Takie nowości to my lubimy!


Previous ArticleNext Article