Aktualności, Omni Slots

Nowe hity w ofercie OmniSlots już wkrótce

Slot tygodnia

Coraz częściej piszemy o OmniSlots. Wszystko za sprawą ich gwałtownego rozwoju, który nareszcie dostrzegany jest również przez Polaków. Teraz, gdy promocje od pierwszego depozytu dają coraz więcej możliwości, zdecydowano się wprowadzić do oferty nowe gry. Mają to być Fire & Steel oraz Valkyries of Odin. Specjalnie dla was pokrótce opisujemy te pozycje i możliwości gry u tego operatora.

Bonus powitalny od OmniSlots bazuje na większym doładowaniu aż o 100%. Przy pierwszych dwóch wpłatach zyskacie również po 50 darmowych spinów. To ciekawa akcja o znacznie szerszym spektrum niż u większości konkurencji. Teraz, by jeszcze bardziej urozmaicić i polepszyć zabawę, kasyno zdecydowało się wprowadzić nowe gry do swojego zestawienia.

Będą to Fire & Steel oraz Valkyries of Odin. Zapowiedziano, że będzie można w nie grać w najbliższym czasie. To właśnie w nich wykorzystacie premie startowe, które wspomnieliśmy wyżej. Czym charakteryzują się te pozycje? Pierwsza ma bardzo nietypowy system gry z najwyższą kolumną środkową, która dodatkowo daje opcje wojowniczych symboli Wild. Druga z nich opisuje nordyckie legendy. Gracze mają klasyczne pięć bębnów i trzy rzędy. Główne atrakcje? Wild, free spiny i multiplier!


Previous ArticleNext Article