1xSlot, Promocje

Ocean wygranych jako turniej 1xSlot

Ocean wygranych

1xSlot po raz kolejny wychodzi wam naprzeciw. Tym razem w ich promocji znajdziecie dwa zadania. Ich realizacja zapewni wam ocean wygranych. W puli znalazło się aż 20 000€, zatem mówimy tu o solidnej kasie. Jeśli jesteście zainteresowani, zdecydowanie poznajcie się z wideo slotami, które zostały oddelegowane do tego wydarzenia. Są to m.in. Book of Sun: Multichance oraz Dragon Pearls.

Pierwsza część zadania rozpoczyna się 10-go lipca i kończy 14-go, z kolei następna propozycja startuje 17-go i zakończy 21-go dnia tego miesiąca. Macie zatem sporo czasu do podjęcia rękawicy i walki o środki finansowe. 1xSlot oraz ich Ocean wygranych został podzielony na równe części, zawsze nagradzając po 100 najlepszych uczestników. Za pierwsze miejsce, bagatela, aż 2 000€!

W pierwszym zadaniu celem jest zdobywanie punktów za sprawą obrotu środkami. Za każde 1€ otrzymacie 1 oczko do generalnego zestawienia kasynowego. W drugim z kolei liczy się wygrana z pojedynczej rundy w zależności od wartości żetonu, jaki postawicie. W tej materii witryna operatora oferuje dokładną rozpiskę, do której odsyłamy wam już teraz. Znajduje się tam także regulamin z minimalną wartością granych rund czy stawki za obrót.

Polecamy zajrzeć na stronę 1xSlot już teraz, ponieważ ta w ostatnim tygodniu doczekała się solidnego “liftingu”. Oznacza to nie tylko lepszą przejrzystość, ale też dodatkowe turnieje i promocje do waszej dyspozycji. Wszystkie postaramy się opisać na łamach naszego serwisu.


Previous Article