Betsson, Promocje

Oferta dnia w kasynie Betsson

Letni festiwal

Betsson z codziennymi promocjami zaprezentował graczom nowy wymiar rozrywki on-line. Obecnie wiele kasyn internetowych decyduje się na rozwiązania podobne. Czy są jednak na tyle dobre? Patrząc na dzisiejsze zestawienie, raczej nie. Oferta dnia, którą napotkaliśmy wśród ich propozycji zwala z kolan. Wystarczy dodać, że w poniedziałek czeka na zainteresowanych 60 darmowych spinów.

Ponieważ startuje nowy tydzień, uznaliśmy za najlepsze, by przypomnieć wam, że oferta dnia od Betsson to co dzień nowe bonusy i premie. W ten sposób można zyskać darmowe spiny, cashback, doładowania gotówkowe i znacznie więcej. Kasyno stara się urozmaicać zabawę, dzięki czemu przy realizacji prostych warunków, natraficie na gratisy, których zwyczajnie żal nie zabrać ze sobą.

Jak sytuacja prezentuje się w tej chwili? Otóż wygląda to następująco. Jeśli dziś zagracie za min. 200 złotych, na konta wpłynie 60 free spinów do wykręcenia w Sweet 27. Będą one dostępne jedynie do północy. Podobnie już we wtorek czekają nagrody tego typu. Z kolei w środę i sobotę naszykowano bonusy we wskazanych tytułach, nie informując jeszcze, o co chodzi dokładnie. Pewne jest, że możecie ogólny zarys sprawdzić na landing page od Betsson, jest on do wglądu nawet teraz.

My życzymy powodzenia i sugerujemy skorzystać z każdej akcji, warunki i zasady realizacji są bowiem banalnie proste.


Previous ArticleNext Article