Betsson, Promocje

Oferta tygodnia Betsson rusza na nowo

oferta tygodnia

Oferta tygodnia to jeden z najpopularniejszych kalendarzy bonusowych w historii kasyn on-line. Miło nam zatem zakomunikować, że Betsson ponownie przedłużył promocję i dostarczył nam nie tylko dodatkowe doładowania gotówkowe, ale też zestawy darmowych spinów. Bądźcie z nami, by poznać akcje prowadzone od poniedziałku aż do niedzieli włącznie.

Dopiero co w piątek informowaliśmy was o zestawie bieżących promocji, a już teraz wiemy, że część z nich zostanie odnowiona. Oferta tygodnia od Betsson należy do tego grona, co na pewno ucieszy graczy aktywnych, którzy jednocześnie nie inwestują wielkich środków, lecz zawsze liczą na wsparcie ze strony operatora. Co wpadnie im do kieszeni oraz jakie warunki przypisano do tych akcji?

W poniedziałek (27.08) za doładowanie w wysokości 80 złotych otrzymacie połowę tej kwoty w bonusie. We wtorek z kolei zawalczyć można o 10 darmowych spinów do przekręcenia w Mega Fortune Dreams. Środa i czwartek to także popularne reload bonusy, na podstawie których przysługiwać będą premie. Jakby tego było mało, Betsson organizuje także weekend pełen wrażeń – a tam, free spiny!

Pełen kalendarz funkcjonuje od poniedziałku do niedzieli i prawdopodobnie także w kolejnym tygodniu zostanie odnowiony. Na bazie tych działań operator trafił do zestawienia TOP 10, co samo w sobie oznacza, że musicie tej oferty spróbować!


Previous ArticleNext Article