Aktualności, Expekt

Ogromne kumulacje w kasynie Expekt

Czwartkowa premia

Kwota wydaje się nieprawdopodobna, ale nie ma w tym żadnej ściemy. Łączne kumulacje progresywne na Expekt sięgnęły już prawie 50 milionów złotych. To wartości, które widujemy naprawdę rzadko, dlatego należy przypuszczać, że bank rozbity zostanie właściwie lada chwila. Nie zwlekaj, sprawdź tytuły oferujące najwięcej i po prostu podepnij się do gry. Niech wygra Polak!

kumulacjeNa chwilę obecną kumulacje to 48,5 miliona złotych, aczkolwiek jeśli lada moment nie padnie jakaś wielka wygrana, kwota ta może wzrosnąć nawet o 10-20% w ciągu jednego tygodnia. Expekt, które chwali się tak doskonałym wynikiem jednocześnie podstawie nam kluczowe tytuły, które odpowiadają za części składowe tej wartości. Największe znaczenie mają tu odpowiednio: Hall of Gods (25 milionów), Mega Fortune (18,5 miliona), Arabian Nights (2,3 miliona) oraz Millionaires Club III (2,1 miliona).

Naturalnie wartość jest powiększona o wszelkie sloty progresywne dostępne w ich ofercie, dlatego przed wami dodatkowe zadania i możliwości. Wystarczy wybrać tytuł, który interesuje was najbardziej. Co ciekawe, możecie je sprawdzać także za darmo z wykorzystaniem fikcyjnej waluty, nie wymaga to zakładania nowego konta!


Previous ArticleNext Article