Cadoola, Promocje

Październikowy Festiwal obrotów

Festiwal obrotów

Październikowy festiwal obrotów to wyzwanie dla wszystkich graczy kasyna Cadoola. Marka ta zdecydowała się przygotować loterię, w puli której znalazło się aż 2 000€ w gotówce. Czy uda się wam wygrać coś dla siebie? Może zgarniecie nagrodę główną? Nic w tym trudnego, aczkolwiek warto mieć na uwadze, że jutro ostatni dzień tych niebywałych zmagań. Potem o szanse zawalczycie w innych zawodach.

Jeśli jesteście zdeterminowani, by próbować jeszcze teraz, reguły gry są proste. Za aktywną grę przy wideo slotach od Spinomenal, będziecie otrzymywać losy. Te z kolei potem trafią do loterii głównej. Festiwal obrotów zakończy się zatem sporych rozmiarów losowaniem w którym to nagrodzonych zostanie dziesięciu aktywnych graczy. Nagrodą główną jest 600€, które może trafić właśnie do ciebie.

Złote zadania

Im więcej losów, tym więcej szans na końcowy sukces. 1€ daje wam dokładnie jedną szansę, zatem bądźcie aktywni i powiększajcie tę pulę już teraz. Możliwości jest dużo i możecie je realizować w każdej grze Spinomenal. Przykładem, dostępnym na stronie Cadooli, jest tu chociażby Demi Gods III, The Story of Hercules, 88 Lucky Fortunes, Oktober Spin Fest czy Colossus Fruits.

Bieżące wyniki, gdzie znajdziecie ilość losów wywalczoną przez najaktywniejszych graczy, znajdziecie na stronie Cadooli, gdzie z tego miejsca wszystkich was odsyłamy. Powodzenia, trzymamy kciuki za to, by do rodaków trafiło jak najwięcej wartościowych nagród pieniężnych!

PS. Pamiętajcie o regulaminie wydarzenia!


Previous Article