AstralBet, Promocje

Piątkowy bonus w ofercie Astrala

Codzienne premie

Weekend! Doczekaliśmy! Jeszcze tylko przeżyć kilka godzin w pracy, a potem… relaks! Piątkowy bonus będzie idealną odpowiedzią na wołania graczy, którzy chcą przetestować swoje siły w ciekawym wideo slocie. Za sprawą promocji AstralBet nie tylko odpowiednio poćwiczycie, ale dostaniecie też realne wsparcie gotówkowe, które może się przełożyć na zgarnięcie jackpota!

Zadanie jest tu proste. Piątkowy bonus zapewni wam 50 darmowych obrotów do wykorzystania w grze Nirvana, jeśli w ten sam dzień (od 00:00 do 23:59) dokonacie depozytu na poziomie co najmniej 100 złotych. Już ten krok zapewni wam dodatek. Nagroda jest tu przekazywana w ten dzień automatycznie i nie trzeba się już po nią dodatkowo zgłaszać. AstralBet zadbało, by całość była łatwa i przejrzysta.

Wielkim atutem tej premii jest jej odnawialność. Nawet jeśli nie możecie z niej dziś skorzystać, spróbujecie ponownie za tydzień. Jakby tego było mało, dodatkowo zyskacie tu inne dodatki, które pozwolą zapewnić doładowanie gotówkowe lub kolejne free spiny, a tych, jak wiemy, nigdy nie jest przecież za wiele!

Powodzenia i miłego piątku!


Previous ArticleNext Article