Betsson, Promocje

Piggy Riches i do siego roku?

Piggy Riches

Tytuł być może brzmi stosunkowo dziwnie. Bądź co bądź minęły już dwa tygodnie od imprezy sylwestrowej. Betsson się tym jednak nie załamuje i oferuje swoim graczom kolejną promocję. Będzie ona podzielona na kilka etapów, a w każdym z nim przysługują kolejne premie. Aktywni użytkownicy mogą zakasać rękawy… Odpalajcie Piggy Riches!

Promocja trwa od 14 do 20 stycznia i w tym czasie możecie realizować założenia zawarte w regulaminie. Zabawa przy Piggy Riches czeka! Przykładowo w pierwszej ofercie z tego zestawienia wystarczy wpłacić i obrócić 25 złotych, by otrzymać taką samą ilość free spinów właśnie we wspomnianej gry. Do siego roku nabiera tu nowego znaczenia.

Druga i trzecia oferta wygląda podobnie, zmieniają się jedynie wartości. Tak też za wpłatę na 50 złotych otrzymacie 50 zakręceń, a przy 100 złotych kolejną setkę. Łącznie sięgniecie zatem po 175 złotych, a same warunki użytkowania są tu proste i przejrzyste. Nie wahajcie się, zwłaszcza, że czasu na realizację jest tu bardzo dużo i możecie spokojnie podejść do tego w każdej chwili, także przez urządzenia mobilne.

Betsson zaprasza!


Previous ArticleNext Article