PlayAmo, Promocje

Piracka przygoda w ofercie PlayAmo

Piracka przygoda

Warto jest podjąć wyzwanie w wyścigu slotowym od Playamo. Przygotowano w nim wielkie wyzwania, gdzie całościowa nagroda ze wszystkich rund sięga nawet 45 000 euro w gotówce. Piracka przygoda, bo tak nazwano całe przedsięwzięcie, to zmagania pomiędzy użytkownikami, którzy lubią adrenalinę i przede wszystkim, lubią wygrywać konkretne kwoty pieniężne. Gotowi?

Zmagania rozpoczynają się zawsze w poniedziałki, a kończą w piątki. Piracka przygoda jest przy tym szalenie prosta, bo opiera się po prostu na zdobywaniu punktów za grę we wskazane gierki: “Graj w swoje ulubione sloty od poniedziałku do piątku w PlayAmo i zdobywaj punkty: każdy zakład powyżej 0.1€ liczy się w wyścigu. Gracze którzy zdobędą najwięcej punktów podzielą się nagrodami pieniężnymi oraz tysiącami darmowych zakręceń na jeden z naszych najlepszych slotów Domnitors.

Za pierwsze miejsce otrzymacie 1 000 euro. Co szalenie ważne, środki po ich zgarnięciu trzeba jedynie trzykrotnie obrócić, co jest wielkim atutem tego właśnie kasyna. Dlatego też zapraszamy i zachęcamy, walka trwa!


Previous ArticleNext Article