Betsson, Promocje

Po świętach. A codzienne promocje trwają nadal

Bonusowy wtorek

Święta już zakończone. Z wypiekami na twarzy czekamy jednak na imprezę noworoczną. W tym czasie napotkamy wszak jeszcze na codzienne promocje, których autorami są specjaliści z Betsson. Kasyno internetowe nie zwalnia tempa i chce nam dostarczyć jak najwięcej wartościowych premii. Niektóre z nich otrzymacie już w dniu dzisiejszym. Cóż to będzie dokładnie?

Swoją świąteczną ofertę Betsson kontynuuje już od dobrych kilku tygodni. W tym czasie sięgaliście po doładowania gotówkowe, darmowe spiny, turnieje i misje, a także liczne gadżety. Codzienne promocje to niejako przedłużenie ich cotygodniowego kalendarza. W tym przypadku całość jest mocno śnieżna, z akcentami mikołajkowymi – dokładnie tak, jak lubicie.

Na środę przewidziano zawody w Trolls Bridge. Celem graczy jest rozegranie się w tym wideo slocie i wskoczenie do rankingu. Nagrodzonych będzie aż 150 graczy, którzy otrzymają swoją część z 5 000 euro, a także zestawy darmowych spinów. Do akcji należy się najpierw zapisać, odpowiedni przycisk znajdziecie na stronie Betsson.


Previous ArticleNext Article