Betsafe, Promocje

Podwojenie wpłaty w kasynie live?

Podwojenie wpłaty

Kasyno na żywo w wydaniu Betsafe to świetna oferta, która pozwala wam na rywalizację z prawdziwymi krupierami. To przedsięwzięcie, którego dobrze jest być częścią. Stąd też podwojenie wpłaty i większe możliwości, które znajdziemy w ich ofercie. Ile dokładnie na tym zyskacie i jak to działa w praktyce? Już wszystko tłumaczymy.

Podwojenie wpłaty to akcja długoterminowa, dlatego nie musicie się obawiać, na pewno zdążycie z realizacją premii. Zyskacie w taki sposób 80 złotych na dalszą grę. Jeśli zatem zdeponujecie taką właśnie kwotę, łącznie grać będzie można za 160 złotych. Przedsięwzięcie jest jednorazowe i należy się do niego zapisać poprzez specjalnie przygotowaną stronę. Betsafe całość opisuje w prostym regulaminie.

Pieniądze będzie można zrealizować w ruletce oraz w blackjacku w wydaniu live. To jedyne dwie gry, które dopuszczono do przedsięwzięcia, stąd też przypominamy, by skupić się właśnie na tych pozycjach. Pełen regulamin oraz ustalenia dostępne są na stronie organizatora, aczkolwiek, jak zawsze, wszystkie wytyczne są tu proste w realizacji i nie musicie się martwić zbędnymi kruczkami – tutaj ich nie ma.

Trzymamy za was kciuki i zapraszamy. Oczywiście Betsafe to również inne wydarzenia, często bardzo korzystne dla gracza. Nie ma zatem co zwlekać, zapiszcie się już teraz i czerpcie przyjemność z otwartej, miłej rywalizacji.


Previous ArticleNext Article