Play Fortuna, Promocje

Podwójny cashback od PlayFortuna

Podwójny cashback

W zależności od tego, ile wydacie gotówki na swoim koncie PlayFortuna, marka każdego tygodnia dokonuje wam częściowego zwrotu środków. Teraz jednak trwa specjalna akcja, która pozwoli wam zyskać podwójny cashback. Dziś macie przy tym ostatnią szansę do tego, by takie środki sobie zapewnić. Koniecznie zatem bądźcie aktywni w swoich ulubionych automatach – to się opłaca.

Podwójny cashback to nic innego, jak dwukrotnie większy zwrot w postaci punktów. PlayFortuna nie oddaje bowiem bezpośrednio pieniędzy, ale punkty, które potem na te środki pieniężne zamienicie. Standardowo, jeśli rozegracie od 30 do 49,99 USD, otrzymacie tysiąc punktów na swoje konto. Do dziś włącznie zyskacie ich w tym przypadku 2 000 złotych. Środki wypłacane są od razu w środę.

W tyn sposób maksymalnie zyskacie 1 000 000 punktów, które naturalnie od razu można wymienić. Pełną tabelę wymiany znajdziecie zakładce programu lojalnościowego, który dopisany jest bezpośrednio do systemu ich strony. Gorąco polecamy, podobnie zresztą jak udział w pozostałych turniejach i promocjach PlayFortuny.


Previous ArticleNext Article