Betchan, Promocje

Poniedziałkowe doładowanie od Betchan

Poziomy VIP

Premia na dobry początek tygodnia. Któż nie lubi takiego tematu i profitu? Poniedziałkowe doładowanie od Betchan jest odpowiedzią tego kasyna internetowego na stale rosnące wymagania i oczekiwania graczy. Marka robi to dobrze, bo oferuje nie tylko dodatkową kasę do użytkowania, ale też darmowe zakręcenia w jednym ze słynnych wideo slotów.

Aby otrzymać poniedziałkowe doładowanie wystarczy się zalogować na swoje konto, przejść do działu płatności oraz wpisać odpowiedni kod, który otrzymacie po przejściu na witrynę bonusową. Nie ma tu żadnych ukrytych haczyków i znaczków. Wasze zasoby finansowe zostaną powiększone o 50% do kwoty 500 złotych, natomiast zestaw free spins w tym przypadku to dokładnie 30 zakręceń w Reels of Wealth. Oba tu bonusy działają jednocześnie.

Promocja aktywna jest w każdy poniedziałek. Jest przy tym w pełni odnawialna, dzięki czemu możecie liczyć na całościowe wsparcie od Betchan. Pamiętać należy jedynie, że obowiązuje regulamin. Wszystkie warunki i zasady użytkowania strony znajdziecie bezpośrednio u operatora. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article