Betchan, Promocje

Poniedziałkowy bonus Betchan

Poziomy VIP

Poniedziałkowy bonus od Betchan to świetna okazja do świętowania dnia wolnego. Za sprawą tego doładowania zyskacie 50% środków więcej nawet do kwoty 100 euro w gotówce. Nie zwlekajcie zatem, szczególnie, że sama akcja kończy się już o północy. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich graczy kasyna internetowego, którzy mają za sobą pierwszą i drugą wpłatę.

Jedyne co trzeba zrobić, by skorzystać z tej premii – oczywiście poza zrobieniem tego w poniedziałek – jest wpisanie kodu AMSTERDAM w oknie dostępnym przy wpłacie. Dzięki temu poniedziałkowy bonus zostanie wam następnie przyznany automatycznie i nie będzie już trzeba się po niego dodatkowo zgłaszać. Betchan zapewnia przy tym jeszcze jeden dodatek, ot tak – dla każdego.

Mowa tutaj o 30 darmowych spinach do wykorzystania w grze Book of Aztec. Będą one dostępne od ręki, dzięki czemu poznacie tego klasycznego slota, który święci od paru lat spore sukcesy za sprawą dużego zaangażowania graczy. Nie ma zatem co odkładać tematu na wieczór, dołączcie do zabawy i rywalizujcie już teraz!

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article