Betchan, Promocje

Poniedziałkowy bonus dla graczy Betchan

Poniedziałkowy bonus

Betchan to kasyno internetowe, które koncentruje się na tym, by ich gracze mieli co robić, każdego dnia. Z tej okazji organizuje się liczne turnieje (zwykle co najmniej trzy każdego tygodnia) oraz akcje promocyjne. Jedną z nich jest poniedziałkowy bonus, który będzie ciekawym uzupełnieniem premii powitalnej. Jego główny atut? Nie tylko mocne warunki finansowe dla gracza, ale też… odnawialność!

Poniedziałkowy bonus to przede wszystkim powiększenie waszej wpłaty o 50% do kwoty 100€ (lub ekwiwalent w innej walucie, np. 500 zł). Dodatkowo, otrzymacie tu jeszcze 30 darmowych spinów, które zrealizujecie w słynnym wędkarskim wideo slocie, The Angler. By sięgnąć po taki dodatek, wystarczy podczas wpłacania gotówki podać hasło AMSTERDAM, które automatycznie zaliczy was do promocji.

Co ważne, bonus nie jest jednorazowy, dlatego też w razie potrzeby, możecie go realizować w każdy poniedziałek od godziny 00:00 do 23:59. Tak wysoka premia nie tylko da wam szansę do poznania nowych gier, ale realnie daje możliwości wygrywania dużych pieniędzy. Betchan rzecz jasna przygotował tu odpowiedni regulamin. Zapoznajcie się zatem z tymi warunkami i zasadami przed rozpoczęciem zabawy. Na szczęście jednak, są szalenie przejrzyste i proste.


Previous ArticleNext Article