Betsson, Promocje

Poniedziałkowy cashback Betsson

Poniedziałkowy cashback

Betsson po raz kolejny zaskakuje nas swoimi odnawialnymi akcjami. Na tapet wzięliśmy tym razem poniedziałkowy cashback, czyli akcję, która trwa zawsze w ten dzień od północy aż do 23:59. Za sprawą wydarzenia możecie sobie zapewnić nawet do 500 złotych w gotówce, zatem warto poznać szczegóły i przejść do aktywnej gry w Book of Dead.

Do promocji należy się zapisać. Wystarczy zatem przejść na stronę Betsson i zalogować na swoim koncie. Następnym celem gracza będzie rywalizacja we wspomnianym już Book of Dead. Poniedziałkowy cashback gwarantuje wam 20% większe wygrane aż do wartości 500 złotych netto. Jest to zatem szalenie korzystne działanie, szczególnie dla tych osób, które planują grać odpowiednio dużo.

Co ważne, całość tego zagadnienia w istocie jest odnawialna, dzięki czemu raz w tygodniu zawsze możecie sobie zapewniać odpowiednio duże środki. Minimalna wartość cashbacku wynosi tutaj 10 złotych i właśnie taka kwota uzupełni wasze konta, jeśli tylko zagracie za odpowiednie środki. Nie zwlekajcie zatem i walczcie o swoje! Promocja obowiązuje od godziny 00:01, 29 lipca do godziny 23:59, 28 października 2019 roku.

Szczegółowy regulamin tego bonusu dostępny jest na stronie Betsson. To tylko kilka punktów, które pomoże wam szybko spełnić warunki i zasady postawione przed graczami. Powodzenia!


Previous Article