LSbet, Promocje

Poniedziałkowy cashback do 5 000 zł

Poniedziałkowy cashback

O promocji nie pisaliśmy od wielu miesięcy, tymczasem LSbet stale zaskakuje nas swoim wyjątkowym bonusem. Ich poniedziałkowy cashback to w końcu okazja do odzyskania nawet 5 000 złotych! To ogromne pieniądze, które ponownie będzie można przekazać na swoje konto gracza, gdzie poznacie następne wideo sloty czy słynne gry stołowe. Jak zdobyć taką gotówkę i jak działa cały system?

Zacznijmy od tego, że poniedziałkowy cashback to nic innego jak zwrot pieniężny. LSbet przyznaje wam aż 10% środków, które przegraliście między poniedziałkiem a niedzielą. Gotówka ta trafia na wasze konta w momencie w którym skontaktujecie się z obsługą klienta. System nie działa automatycznie, musicie zatem napisać na czacie na żywo. Po weryfikacji kwoty spłynie ona od razu na wasze saldo.

Bitwa morska

Minimalna kwota cashbacku wynosi w tym przypadku 50 złotych i już takie środki uzupełnią wasze saldo, jeśli zdecydujecie się na zabawę. Przy tym wszystkim należy pamiętać, że otrzymane pieniądze musicie 10-krotnie obrócić w grach dostępnych na stronie LSbet. Jak informuje samo kasyno, należy przestrzegać jeszcze jednego ważnego punktu regulaminowego. Oto on: “Przed otrzymaniem CashBack bonusu gracz musi dokonać depozytu, kwota którego wyniesie 50% od kwoty bonusu, do otrzymania którego gracz się kwalifikuje.

Pełne warunki i zasady dostępne są na stronie. Znajdziecie tam także wszelkie inne informacje o tym jak grać i jak powiększać swoje środki na rozrywkę. W połączeniu z innymi bonusami czeka na was nie lada gratka, zwłaszcza, że LSbet stale powiększa swoją ofertę.


Previous Article