Betsafe, Promocje

Promocja Betsafe na hitowe wideo sloty

Promocja Betsafe

Promocja Betsafe bazuje bezpośrednio na wskazanych wideo slotach. Jeśli zapiszecie się do bonusu i wykręcicie nie mniej niż 200 złotych w jednej z dwunastu gier, otrzymacie natychmiastowo dodatek w postaci kolejnych 50 darmowych zakręceń. Zrealizujecie je w grze Spin and Win, co pomoże wam poznać ten wielki kasynowy hit i zapewnić sobie kolejne środki na dalszą rozrywkę w sieci.

Zagadnienie jest w pełni odnawialne, dlatego możecie na nie liczyć w każdym tygodniu. Promocja Betsafe gwarantuje wam każdorazowo 50 zakręceń, aczkolwiek zawsze musicie się do niej zapisać. W tym tygodniu wyznaczonymi grami są m.in. Rich Geyser, Diamond Jack, Rocket Money i Mega 40. Pełna lista dostępna jest na stronie organizatora i warto się z nią zapoznać przed startem rozgrywki, zwłaszcza, że każdy może preferować kompletnie inne tytuły.

Na stronie Betsafe widoczny jest pełen regulamin. Te warunki i zasady jasno określają jak macie grać oraz przy jakich kwotach i terminach należy działać. To kolejny temat, jaki warto znać dość dobrze, bowiem całkowicie przełoży się na wasze późniejsze wyniki. Jednocześnie pamiętajcie, że wszystkie wskazane wideo sloty możecie przećwiczyć za sprawą trybu demo. Jest on darmowy i nie wymaga od was żadnego nakładu finansowego.

Tym samym, nie musicie się obawiać o jakiekolwiek warunki, ponieważ przejrzystość oferty jest jasna, a wy możecie cieszyć się komfortem i możliwością wygrania free spinów w Spin and Win!


Previous Article