Betsson, Promocje

Promocja! Ekskluzywny slot od Betsson

Czwartkowe Vegas

Wdrożenie nowych gier to zwykle ciekawa przygoda. Jeśli jednak chodzi o ekskluzywny slot, sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Niektóre marki decydują się bowiem na bezpośrednią współpracę ze studiami deweloperskimi, czego efektem jest powstanie wideo slota skierowanego wyłącznie na jedną stronę. Oznacza to, że zagrać w niego można tylko na wskazanym adresie. Tak samo będzie z Fire Siege Fortress od Betsson!

Ten ekskluzywny slot, który właśnie pojawił się na stronie kasyna nawiązuje do fantastycznych historii w których celem gracza jest zdobycie wielkiej twierdzy. Zastosowano w niej unikatowy układ bębnów i rzędów, który znacząco różni się od klasycznych pozycji, jakie do tej pory mogliście znaleźć na stronie Betsson. Z tej też okazji powstała nowa promocja, a w niej nawet 100 darmowych spinów do wywalczenia.

Cała akcja podzielona została na cztery etapy, z czego ostatni potrwa aż do 4 października. W każdym z nich zyskacie nawet 100 zakręceń, pod warunkiem, że wylosujecie opcję koła fortuny, zaimplementowaną bezpośrednio w Fire Siege Fortress. Dodatkowo konieczne jest tu obrócenie co najmniej 200 złotych w tej właśnie grze.

Bonusy są odnawialne w każdej fazie, dlatego o spiny można się upominać ponownie.


Previous ArticleNext Article